ЦПМСД №6

Тел: (0512) 46-02-31
Адреса: вул. Шосейна, 58
ЦПМСД №6 створено 1 березня 2013 року на базі Міської поліклініки №1, яка працювала в Миколаєві з 1978 року.

Сьогодні Центр об’єднує вісім сімейних амбулаторій, розташованих у Заводському районі, а також у Великій і Малій Коренихах, та надає амбулаторну медичну допомогу десяткам тисяч мешканців. У всіх амбулаторіях облаштовані сучасні оглядові кабінети, де працюють висококваліфіковані лікарі.

У Центрі функціонують клінічна лабораторія, рентгенологічний і флюорографічний кабінети, кабінет ультразвукової діагностики, кабінети функціональної діагностики та фізіотерапії. На базі закладу працює міське відділення профілактичних медичних оглядів, надається паліативна медична допомога, а також реабілітаційна допомога в амбулаторних умовах.

У Центрі можна безоплатно пройти флюорографію, рентгенологічні та ультразвукові обстеження за електронним направленням лікаря, а також перевірити стан здоров’я за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+».

    • Карта
    • Відео
    • Рекомендуємо
    Тел: 0 800 30 17 33
    Адреса: вул. Велика Морська 74/3
    вул Аркасівська (Пушкінська), 8
    Міжнародний медичний центр «ОН Клінік» було засновано 1987 року в Ізраїлі. На сьогоднішній день корпорація «ОН Клінік» налічує 149 філій, розташованих у 30 країнах ...

    Увага! Всі відгуки перевіряються на предмет нецензурної лексики та неввічливих висловлювань. Але ми не можемо перевірити правдивість відгуків. Майте на увазі, відгуки можуть бути залишені конкурентами або недоброзичливцями.
    Ім'я:   


    Артур | 18.04.26  
    Кому: Директору КНП «ЦПМСД №6» Ганусовській Т.М.
    Копія: Департамент охорони здоров'я Миколаївської міської ради, НСЗУ

    Від: Дроздовський Артур Сергійович
    Дата: 18.04.2026

    ТЕМА: Грубе порушення прав пацієнта, неналежне виконання професійних обов'язків лікарем та відмова в наданні медичної допомоги

    1. Виклад обставин

    Звертаюся до Вас із заявою про грубі порушення з боку лікаря Журавель Василя Михайловича (якщо такий перебуває у штаті Вашого закладу; згідно з оприлюдненим на сайті списком, цей лікар відсутній, що потребує окремої перевірки) .

    Ситуація 1. Прийом пацієнта з ЧМТ

    При вході до кабінету зазначений лікар одразу почав грубити. Огляд пацієнта проведено не було — лікар навіть не намагався вислухати скарги. Без жодних пояснень пацієнта вивели з кабінету та залишили під дверима іншого кабінету в очікуванні на «направлення». Час очікування становив 30-40 хвилин.

    Направлення так і не видали без жодного пояснення причин. Після очікування пацієнту запропонували зробити це платно.

    Ситуація 2. Відмова в лікуванні при наявному документі

    Попередньо сімейний лікар уже видав документ про необхідність лікування з приводу черепно-мозкової травми. Незважаючи на це:

    · лікування проведено не було;
    · висновок не видано;
    · до медичної карти не внесено жодних записів.

    Фактично лікар навіть не дійшов до стадії огляду, тому про якість лікування говорити не доводиться — його просто не було.

    2. Перелік порушень

    1. Грубість та неетична поведінка (порушення присяги лікаря та правил медичної етики).
    2. Відсутність медичного огляду пацієнта при наявності показань (ЧМТ).
    3. Відмова в наданні безоплатної медичної допомоги, гарантованої державою (Програма медичних гарантій).
    4. Пропозиція платних послуг замість обов'язкового безоплатного лікування.
    5. Неоформлення медичної документації (відсутність запису в карті).
    6. Ненадання направлення без пояснення причин.

    3. Вимоги

    На підставі викладеного:

    1. Провести службове розслідування щодо лікаря Журавель В.М. (або встановити, чи працює такий лікар у закладі взагалі, оскільки його прізвище відсутнє в офіційному списку) .
    2. Притягнути винних до дисциплінарної відповідальності.
    3. Надати пацієнту належну медичну допомогу за направленням сімейного лікаря безкоштовно.
    4. Письмово повідомити про результати перевірки.

    Додатково звертаю увагу: відсутність лікаря в офіційному переліку персоналу закладу може свідчити про те, що прийом вів або сторонній лікар, або особа, яка не має права надавати медичні послуги в ЦПМСД №6. Прошу перевірити цей факт окремо .

    Дата: 18.04.2026
    Номер телефона - 0977881352. (Дроздовський А.С.)
    Читати далі
    Юлія | 29.04.25  
    Паніна...Самий неадекватний лікар,якого я бачила за свої 33 роки.З носовою кровотечею,високим тиском як для моєй хвороби, кричала так на мене,що мені ставало гірше.
    Василь | 20.09.25  
    на щастя, вона вже не працює в центрі
    Іван | 26.11.24  
    Перевірте, будь ласка, роботу рентген апарату. Так як на вашому знімку була підозра на туберкульоз (очагове запалення) в диспансері сказали, що знімок з артефактами, і там же був зроблений повторний рентген, легені чисті
    Юлия | 09.11.24  
    По ходу пришла моя очередь оставить отзыв о семейном враче Паниной
    Обратился муж к ней с жалобами по здоровью. Начала читать нотации , мол парни в окопах и не с такими жалобами сидят и ТД и тп . Типа чтоб не ныл и прочее десятое. Муж офицер , выслуга 22 года. Военный на пенсии Всей истории она не знает о человеке но с порога вычитала , натыкала и нехотя дала направление на анализы.
    Илья | 25.08.24  
    Уважаемые господа, добрый день! Графики работы кабинетов флюорографии полностью не соответствуют графикам, указанным на главном сайте компании. Вместо: Пн - Пт с 8.00 до 20.00 в действительности: Пн - Пт с 9.00 до 13.00? Это очень серьезное нарушение. Прошу Вас срочно проверить и устранить несоответствие. Спасибо за ответ. С уважением И.П.Б.
    ЦПМСД6 | 26.08.24  
    Виправили, дякую!
    Светлана | 19.02.24  
    Подскажите номер телефона Цветковой
    Н | 23.02.24  
    0637833987 есть вайбер
    Иван Борисови | 17.11.23  
    Огромная благодарность каб.3 в Особенности Паниной Людмиле Николаевной, а также её медсестре за оказание помощи в не очереди, огромное СПАСИБО!
    P.S. А чай, я с удовольствием с Вами выпью (только не крепкий) и при других обстоятельствах. Больше бы таких врачей-спасателей как Людмила Николаевна. С уважением Иван.
    Виолетта | 06.10.23  
    Пришла с мамой ( 91 год ей) на прием к Мовсесян А Т. на 09.40.Зашли в кабинет в 10.50. Врач вышел. Приём начался после 11.00.Очередь не соблюдается, врач где-то бегает. Адекватность отсутствует полностью. И самое главное - ТАРАКАНЫ бегают по поликлинике!! Как мне объяснили - поликлиника находится в жилом доме и где-то травили тараканов!! Позор с таким сервисом!! Женщина пожилая(91 год), неужели не стыдно так издеваться? Причем, вызов на дом не принимают.
    Валентина | 08.08.23  
    Сімейний лікар «толковий» є в цій чудо-лікарні? Порекомендуйте
    Евгения | 16.06.23  
    Здравствуйте.
    Что скажите о педиатру,Гавченко?
    Ирина | 01.08.24  
    Всё о ней отзываются, как о неплохом специалисте. Так я к ней и попала. Пару раз была на приеме. Но перевела детей к Бодачевской. Когда неплохой специалист, младше тебя по возрасту, позволяет по хамски разговаривать, не нужна никакая его квалификация. Заходишь в кабинет и уже понимаешь, что не особо тебе тут рады. Хотя чисто внешне симпатичная девочка, но ощущение, что тебя тихо ненавидят не покидает...И много таких же отзывов о ней слышала
    Петро | 12.06.23  
    Добрый день, кто-то был на приеме у педиатра - Гавченко Ольги Петровны? Посоветуете её как квалифицированного врача?
    Юлія | 05.06.23  
    Лікар Паніна, неадекватна людина, якій не місце в лікувальних закладах, хамка. Звернулася по вагітності, і була шокована поведінкою і тоном лікаря, як тількі переступила поріг кабінету.
    Наталья | 20.09.23  
    Я полностью с Вами согласна, Панина ужасный и неадекватный врач, ее поведение и общение с пациентами это сплошное хамство начиная с порога в кабинет.
    Ирина | 01.08.24  
    Панина Людмила Николаевна - замечательный, толковый врач! Очень хороший специалист и просто отзывчивый человек! Такая же и медсестричка - Олеся. Я к ней попала случайно, она дежурила, у нее и осталась, не поленилась переделала декларацию. Не понимаю откуда такие негативные отзывы ...
    Валя | 02.03.23  
    Лікар Паніна,ображае пацієнтів,кричіть,діагнози ставе не вірно,розмовляти дуже важко вона не слухае хворих.
    Олександр | 18.11.22  
    Другий тиждень не можу записатися до сімейного лікаря Цвєткової Людмили Геннадіївни щоб отримати направлення до лікаря - ендокринолога. При телефонному звернені 07.11.2022 року в реєстратуру повідомляють, що записати не можуть (все зайнято) телефонуйте в п'ятницю. В п'ятницю 11.11.2022 року з 8.00 до 9.00 годин в реєстратурі слухавку не брали, а з 9.00 до 9.25 годин телефон був постійно зайнятий потім додзвонився та отримав відповідь що на наступний тиждень (14-18.11.2022 р.) записати не можуть, "все зайнято". В той же час при окреслені причини звернення, "необхідність отримання направлення до ендокринолога" надали номер телефону (063) 783-39-87, при телефонуванні на який протягом 11.11.2022 року та всього тижня (14-18.11.2022 р.) отримував відповідь "Ваш виклик переадресовується на автовідповідач".
    18.11.2022 року під час телефонної розмови в реєстратурі отримав ту-ж відповідь, що і 11.11.2022 року "все зайнято".
    Питання "Як отримати направлення до лікаря - ендокринолога від сімейного лікаря?"
    Людмила | 20.11.22  
    Добрий день , скажіть будь ласка ваші дані для того щоб я вам допомогла.
    Олександр | 22.11.22  
    П.І.П. Савченко Олександр Васильович
    Адреса: м. Миколаїв, пр. Центральний, буд. 16 кв. 210
    тел. (067) 944-42-35
    Надежда | 21.06.22  
    Панина Л.Н. участковый терапевт общается с людьми не корректно. В ответ не здравствуйте не досвидания. Заходя, уже ставит диагноз по внешнему виду. Не изучив точный диагноз в карточке, не заглянув даже на последнии страницы. Осуждает людей за их действия, чего в принципе делать не должна. Я глубоко больной человек, вышла от нее с огромным осадком. Как теперь востанавливаться от таких?
    Ира | 12.05.22  
    От всей души и всего сердца благодарю за очень своевременно оказанную помощь детям которые находятся на оккупированой территории Херсонской области. Огромное спасибо за Вашу добросердечность, понимание и отзывчивость. Всего вам наилучшего ❤️
    Галина | 21.02.22  
    Невозможно дозвониться в регистратуру!
    По несколько часов с температурой приходится просиживать в очереди!!!
    Оксана | 14.02.22  
    Ужас и кошмар !!!
    12.02.2022 пришла на приём к дежурному врачу , рассказала что очень плохо себя чувствую(ковид 19) меня врач не послушала, не спросила какая температура, какие симптомы, есть ли вакцина, единственное что спросила "какой день болеете и сказала, так будет ещё пару дней, будет температура сбивать", через пару дней начался кашель
    Елена | 09.02.22  
    Уважаемая администрация больницы реагируйте на безалаберность работы сотрудников этой недобольницы. Историю болезни моего ребенка потеряли , якобы отправив в амбулаторию на место жительства.Без моего ведома!!!! Сотрудницы чуть не хамят, обвиняя меня в том что никто ничего не обязан делать.
    Сотрудницы 21 кабинета , спасибо что потеряли документы моего ребенка. И это при том,что я спрашивала когда можно забрать и мне обязательно позвонит медсестра, номер свой я оставляла !!!! Зачем такая больница которая не может нормально обслуживать людей!!!!
    Наталья | 09.02.22  
    Спасибо терапевту Каманцеву Андрею Сергеевичу! Внимательный, вежливый, профессионал!
    Ирина | 19.01.22  
    Никогда не оставляю отзывы,но в этом случае не могу сдержать слов.После приёма гинеколога на Фрунзе,я вышла с кабинета ошарашена поведением акушерки Чернявская(не помню имя),максимально неприятная ,злая личность,то как она позволяет себе общаться с людьми это нечто,таких ещё не приходилось встречать в своей жизни(слава Богу)
    Владислав | 17.11.21  
    Жалоба на Ларина Наталья Владимировна. Николаев центр первинной медико санитарной допомоги n6. Два дня не удавалось попасть на приём к этой особе, что бы оформть сертификат о вакцинации. Сегодня приём начинался в 14, а запускать она начала людей в 15, так как час веселилась в своем кабинете с другими врачами. Электронная очередь не работает. Талоны выдает регистратура. Когда попал в кабинет мне помогала пожилая приятная медсестра, а Ларина параллельно вела приём больных в этом же кабинете. Была возмущена что мы мешаем ей работать, якобы я громко диктовал данные и мои 15 минут на приём исчерпаны еще час назад когда она еще веселились. На отказ покинуть кабинет угрожала полицией. А на последок сказала заключить договор с другим врачём. Прошу принять меры относительно этой надменной персоны. Она хамила всем кто посещал её параллельно со мной. Объяснить ей суть статьи 39 закона Украины о Медецине и нормы этики.
    Дарья | 28.10.21  
    Уже в течении часа звоню в регистратуру и никак не могу дозвониться и это не впервые! Администрация ,будьте добры обратить внимание на эту неприятную ситуацию
    Елена | 21.09.21  
    Доктор Корзун Юрий Антонович не вежлив на приеме. Нахамил на " ровном месте" Хотя прием занял ровно две минуты и пришла я по записи и вовремя ( без талончика даже разговаривать не будут). Отвечать ему также в следующий раз?
    Андрей | 08.11.21  
    Доктор Корзин Юрий Антонович, абсолютно не заинтересован в помощи пациентов.
    Не правильно внёс данные даты рождения отрез отказался их исправлять, из-за этого сертификат не подтягиваеться.
    Бездарный доктор, позор, ложит большой и толстый.
    Гнать таких врачей
    Наталья | 21.09.21  
    Сделала прививку . В компьютер не внесли . Сертификат теперь не могу получить.
    Андрей | 08.09.21  
    Это возмутительно!!! Почему до сих пор Анастасии Игоревне Чабановской не выписали премию. Потрясающий доктор, внимательна, добра и самое главное вежлива со своими пациентами. Не понимаю, почему люди пишут обратное.
    Дмитрий | 12.10.21  
    Вы ее муж?
    Оксана | 14.02.22  
    Это единственный доктор который возьмёт трубку ,даже когда сама болеет ,больше в эту больницу нереально дозвониться, особенно в регистратуру!!
    Андрей | 03.09.21  
    Это ужас чтобы флюгу сделать это надо палатку с собой брать. Она одна на ренгене и на флюге. Бегает туда сюда.
    Александр | 26.07.21  
    Ужас! В любой день в любое время очередь только в 16 кабинет (регистратура). Молодая девица без бейджика и без маски!! тупо не замечает людей. Может спокойно заниматься своими делами, выходить в коридор к подругам.. За час приняла только одного человека. Притом, это коммунальное предприятие, зарплату получают из наших налогов. Отзывы читает руководство? Какие меры принимает?
    Татьяна | 29.10.21  
    Пришел муж,инвалид 1 группы,с палочкой ели стоит, нужно перерегистрироваться у другого врача,наша ушла в декрет,очередь в 16 кабинет человек 60. Муж зашёл объяснить ситуацию,выгнали из кабинета, никакие законы не соблюдаются,женщина Татьяна, которая занимается декларированием очень груба,надменна, и действительно занимается часто своими делами. Куда смотрит руководство,во время пандемии в коридоре толпа людей,которые занимают очередь с 5 утра.
    Альбина | 21.07.21  
    Кошмар! Дозвонимся не возможно. Регистратура просто не отвечает, не утром, не обедом, не вечером. Из за моей настойчивости кто-то всё-таки поднял телефон. Но! Со мной не поздоровались, не представились, на вопрос не ответили, нахамили и сбросили
    Юрий | 14.07.21  
    Жду результатов теста на COVID третьи сутки, никто не перезванивает, схему лечения не уточняют, температура зашкаливает. Телефоны, указанные в декларации не отвечают (семейный врач Панасюк О.В)
    Наталія | 18.06.21  
    Напередодні Дня медичного працівника хочу висловити щиру подяку всім співробітникам ЦПМСД №6, насамперед Ганусовській Тетяні Михайлівні та Челенгіровій Ларисі Анатоліївні, за їх високий професіоналізм, чуйне відношення до пацієнтів, та побажати міцного здоров’я, добробуту, успіхів та сонячних свят!
    З повагою, Тишко Н.І.
    Тоня | 16.06.21  
    Измените, пожалуйста, номер телефона в поиске Google!!) Потому что все звонят в регистратуру по тому номеру и не могут дозвонится.......
    Маруся | 04.06.21  
    Чабановская Анастасия Игоревна не вежливая. Интересно, где дают такое образование и учат так себя вести с пациентами?
    Елена | 29.04.21  
    Как фио лора на фрунзе?
    Виталий | 30.03.21  
    Добрый день, кто знает как связаться с терапевтом Каманцев
    Людмила | 21.10.21  
    Скажите пожалуйста у Вас есть номер Каманцева?